Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Technikum Geodezyjne w Zespole Szkół Agrobiznesu

zajęło 6 lokatę wśród techników województwa pomorskiego i 150 w kraju. 

 

 

Ranking PERSPEKTYW uwzględnia wyniki egzaminu maturalnego z j. polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo, które były nie mniejsze niż 0,75 średniej krajowej w technikach oraz wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym, oraz wyniki wszystkich egzaminów zawodowych. Na cały wynik składają się: 

  • matura z przedmiotów obowiązkowych – 20%
  • matura z przedmiotów dodatkowych – 30%
  • egzamin zawodowy – 30%
  • sukcesy w olimpiadach – 20%

 W tegorocznym Rankingu wzięto pod uwagę dane  1744 techników, które spełniły tzw. kryterium wejścia: maturę w maju 2017 r. zdawało w nich minimum 12 maturzystów, a wyniki średnie z języka polskiego i matematyki, zdawanych obowiązkowo, były nie niższe niż 0,75 średniej krajowej.

Komentarze  

+2 #1 kongo bongo 2018-01-10 08:41
W rankingu maturalnym techników 2018, Technikum Geodezyjne w Zespole Szkół Agrobiznesu zajęło 120 miejsce w kraju. Warto wspomnieć, że jedyną publiczną szkołą średnią na terenie powiatu człuchowskiego, która znalazła się w opublikowanych rankingach miesięcznika Perspektywy jest właśnie Zespół Szkół Agrobiznesu w Człuchowie. Gratulacje dla absolwentów i nauczycieli.
Cytować
   

Srebrne Technikum 2018  

   

Zobacz naszą szkołę  

   

Programy w których uczestniczymy  

   
© SRekowska Zespół Szkół Agrobiznesu ul. Parkowa 2, 77-300 Człuchów