Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Gratulujemy Filipowi Hejmowskiemu oraz Oskarowi Ludzkowskiemu, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu!

 

Autor artykułu: Anna Kreft

Znamy już wyniki I etapu kwalifikacyjnego Pomorskiej Ligi Zadaniowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019. W zmaganiach konkursowych wzięło udział ponad 2000 osób ze szkół ponadgimnazjalnych.

 Do kolejnego etapu zakwalifikowanych zostało 600 uczniów. Po analizie zadań konkursowych komitet Organizacyjny Pomorskiej Ligi Zadaniowej podjął decyzję o obniżeniu progu punktowego, umożliwiającego start w etapie powiatowym w poszczególnych typach konkursów.

 Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału, a osobom, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu gratulujemy w sposób szczególny. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za trud przygotowania uczniów do konkursu.

 Uczestnik II etapu PLZ zobowiązany jest do 14 grudnia 2018 r. przesłać podpisaną dokumentację wymaganą w projekcie Zdolni z Pomorza po uprzednim jej wydrukowaniu - plik PDF do pobrania.

 na adres:

 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Poniatowskiego 4 a

76-200 Słupsk

 z dopiskiem "PLZ Zdolni z Pomorza".


Wymagana dokumentacja:

– deklaracja uczestnika projektu,

– zakres danych osobowych uczestnika projektu,

– dwa oświadczenie uczestnika projektu dot. przetwarzania danych osobowych,

– oświadczenie uczestnika projektu (…) po zakończeniu udziału w projekcie. 

 Niezłożenie dokumentacji do 14 grudnia 2018 r., uniemożliwia uczestnikowi dalszy udział w konkursie.

 Uczestnik PLZ, który jest objęty innymi formami wsparcia w projekcie Zdolni z Pomorza (tj. dyskusyjny klub filmowy, spotkanie autorskie, obóz naukowy, konkurs projektów, naukowa konferencja uczniowska) i złożył dokumenty wymagane w projekcie, zobowiązany jest do złożenia jedynie dokumentu: Oświadczenia uczestnika projektu (…) po zakończeniu udziału w projekcie.

 

 

Zakres wymagań na etapie powiatowym.