Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Zapraszamy do udziału w Konkursie dla uczniów na najlepszą aplikację webową, który organizuje Główny Urząd Statystyczny.

 

 Zadaniem konkursowym jest stworzenie prototypu aplikacji webowej, która przybliży podstawowe – ciekawe w Waszej opinii – informacje o Polsce i Unii Europejskiej, i która będzie dopasowana do odbiorców w wieku 10 – 14 lat.

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy będą pracować w z zespołach 2-5 osobowych, a nad ich pracą będzie czuwać pełnoletni opiekun zespołu.

Drodzy Uczniowie, możecie być zapisani tylko do jednego zespołu i nie musicie być uczniami tej samej szkoły. Opiekunowie mogą być wsparciem dla większej liczby zespołów niż jeden.

 Oczywiście na uczestników i opiekunów czekają cenne i atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych!

 Zasady, harmonogram oraz pozostałe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie http://kodujwebapp.stat.gov.pl/ .

 Pamiętajcie! Wkrótce majówka, a rejestracja zespołów trwa do 12 maja 2019 r. do godz. 23.59 J Warto się pospieszyć!

 W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numerem 22 449 41 59.

Zapraszamy!