Od października nasi wolontariusze z MKW rozpoczęli akcję zbiórki darów dla naszych małych przyjaciół z Busumbali w Afryce. Idea przedsięwzięcia poruszyła bardzo Państwa serca za co z tego miejsca serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Ilość wszystkich zebranych rzeczy przerosła nasze oczekiwania. Jesteście niesamowici! Pojawiły się artykuły papiernicze, produkty spożywcze, zabawki, przybory toaletowe, ubrania. Nie jesteśmy w stanie podziękować wszystkim z osobna, ale mamy nadzieję, że widok uśmiechniętych twarzy małych mieszkańców Busumbali rozgrzeje Wasze wielkie serca i będzie najlepszą formą wdzięczności.

Od grudnia wolontariusze mieli za zadanie zebrać środki na kosztowną przesyłkę, ponieważ na każdy kilogram rzeczy potrzebne było 10 zł! Pomagaliście Państwo na różne sposoby: przekazując dary, ale też piekąc ciasta i babeczki na sprzedaż. Serdecznie Wam DZIĘKUJEMY! W sumie zebrana kwota 725,89zł wystarczyła by wysłać 3 wielkie paczki z darami. 10 stycznia wolontariusze z ZSA oraz SP1 popakowali dary. Ta akcja udowodniła, że tworzymy jedną wspaniałą społeczność, a Wy Drodzy Państwo macie otwarte serca i wspaniałe, wrażliwe dzieci. Teraz czekamy na zdjęcia naszych małych przyjaciół.

~Opiekunowie MKW.