Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W związku z decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone od jutra tj. 12.03.2020r. na okres dwóch tygodni.

Uczniowie nie przychodzą w tym czasie do szkoły, ale wykonują zadania do samodzielnej pracy w domu. Zadania zostały przekazane uczniom w dniu dzisiejszym lub będą przesłane za pośrednictwem dziennika elektronicznego przez nauczycieli.

Uczniowie klasy III Technikum Informatycznego odbywający praktykę zawodową w zakładach pracy również są zwolnieni z jej odbycia i powinni pozostać w domu.

Planowane na dzień 19 marca br spotkanie z rodzicami nie odbędzie się. Kolejny termin spotkania zostanie wyznaczony w późniejszym terminie.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Agrobiznesu

Sylwia Rekowska