Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     W dniach 17-18 kwietnia 2015 r. uczennice naszej szkoły, które pokonały swoje koleżanki i kolegów "po fachu" wygrywając eliminacje szkolne , reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejątności Rolniczych, odbywających się w Bolesławowie.

I tak w bloku - Architektura krajobrazu - rekrezentatką była Agnieszka Bielińska z klasy IV TAK, w bloku - Agrobiznes - Julia Potrac z klasy IV TE, a w bloku - Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe - Agnieszka Nyks z klasy III TŻiUG.

 Sam udział w zmaganiach pisemnych i bardzo trudnych, praktycznych -  był cennym doświadczeniem dla naszych uczennic. W Bolesławowie spotkało się ponad stu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z okręgu - województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Agnieszka Nyks zdobyła II miejsce, a tym samym została zakwalifikowana na etap centralny, który odbędzie się w maju tego roku w Olsztynie. Agnieszce życzymy powodzenia!