Absolwenci technikum 2020 i lata wcześniejsze

deklaracje do 10 września  2021r.  

Druk deklaracji - Formuła 2012

Nazwy kwalifikacji

Absolwenci technikum 2021r.

deklaracje do 15 września 2021r.

Druk deklaracji - Formuła 2017

Nazwy kwalifikacji

 Deklarację należy złożyć w sekretariacie szkoły

lub wysłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

w wyzaczonym wyżej terminie.

W przypadku wysłania deklaracji na email proszę o  informację telefoniczną do sekretariatu szkoły w celu potwierdzenie wysłania deklarcaji.

Tel. 59 83 42 507

 

Kwalifikacje i termin egzaminu absolwenci i kl. IV– podstawa programowa 2017r.

Zawód

Symbol cyfrowy

Kwalifikacja

Nazwa kwalifikacji

Technik ekonomista

331403

AU.35

AU.36

  Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
 
Prowadzenie rachunkowości

Technik agrobiznesu

331402

RL.3

RL.7

 Prowadzenie produkcji rolniczej
Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

Technik geodeta

311104

BD.31

BD.32

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych oraz opracowywanie wyników pomiarów

Wykonywanie prac geodezyjnych związanych z katastrem i gospodarką nieruchomościami

Technik informatyk

351203

EE.8

EE.9

Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

343404

TG.7

TG.16

Sporządzanie potraw i napojów

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

Technik architektury krajobrazu

314202

RL.21

RL.22

Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu

Technikum turystyki wiejskiej

515203

TG.8

TG.9

Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich
Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego

Deklaracje dla absolwentów  -  podstawa programowa 2012r.

Zawód

Symbol cyfrowy

Kwalifikacja

Nazwa kwalifikacji

Technik ekonomista

331403

A.35

A.36

Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

Prowadzenie rachunkowości

Technik agrobiznesu

331402

R.3

R.6

Prowadzenie produkcji rolniczej

Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

Technik geodeta

311104

B.34

B.35

B.36

Wykonywanie pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywanie wyników pomiarów

Obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych

Wykonywanie prac geodezyjnych związanych z katastrem i gospodarką nieruchomościami

Technik informatyk

351203

E.12

E.13

E.14

Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami

Technik żywienia i usług gastronomicznych

343404

T.6

T.15

Sporządzanie potraw i napojów

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

Technik architektury krajobrazu

314202

R.21

R.22

Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu

Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu

 

Kwalifikacje i termin egzaminu klasy I - III – podstawa programowa 2019r.

Zawód

Symbol cyfrowy

Kwalifikacja

Nazwa kwalifikacji

Egzamin

Technikum

4 letnie

Egzamin

Technikum

5 letnie

Technik agrobiznesu

331402

ROL.04

 

ROL.05

Prowadzenie produkcji rolniczej

Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik architektury krajobrazu

314202

OGR.03

 

OGR.04

Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu

Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik ekonomista

331403

EKA.04

 

EKA.05

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej,

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych.

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik geodeta

311104

BUD.18

 

 BUD.19

Wykonywanie pomiarów sytuacyjnych, wysokościowych i realizacyjnych oraz opracowywanie wyników tych pomiarów.

Wykonywanie prac geodezyjnych związanych z katastrem i gospodarką nieruchomościami.

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik informatyk

351203

INF.02

 

 

INF.03

Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych.

Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych

Klasa 3 (czerwiec)

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3 (czerwiec)

Klasa 4(czerwiec)

Technik żywienia i usług gastronomicznych

343404

HGT.02

 

HGT.12

Przygotowanie i wydawanie dań

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technikum turystyki na obszarach wiejskich

515205

HGT.09

 

HGT.10

Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich

 

Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego

 

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)