Szanowni Państwo,

 

PKO Bank Polski po raz kolejny  jest partnerem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W 56. edycji konkursu tematem przewodnim jest rola ONZ w kształtowaniu ładu międzynarodowego. Tradycyjnie już, również w tym roku, Bank uruchomił aplikację na Facebooku, która umożliwia trening przed samą Olimpiadą, a najlepszym także zdobycie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez PKO Bank Polski.

 

Na tych, którzy w konkursie zdobędą najwięcej punktów czekają abonamenty Spotify, urządzenia Smartwatch Samsung, a w przypadku szkół - telewizory LG oraz bony do sklepu internetowego empik.com o wartości 500zł. Co ważne uczniowie mogą w trakcie procesu rejestracji wskazać placówkę oświatową, do której uczęszczają, aby również ona miała szansę na zwycięstwo w rywalizacji. Szanse szkoły rosną wraz z listą uczniów korzystających z aplikacji.

 

Zalogować się do aplikacji „Przygotuj się do Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym” i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Bank może każdy kto chce sprawdzić swój poziom wiedzy z zakresu historii najnowszej oraz stosunków międzynarodowych. Partnerem merytorycznym rywalizacji jest Uniwersytet Warszawski, który zadbał o odpowiedni, wysoki poziom trudności quizu, z którym zmierzą się uczestnicy konkursu.

 

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdą Państwo na WWW.facebook.com/PKOBankPolski oraz TUTAJ . Regulamin konkursu załączony został do niniejszej wiadomości.

 

Zapraszamy do udziału!