Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Rok szkolny 2017/2018

Lp.

Nauczyciel

Zawody

Data

Miejscowość

Wynik

Dyplom

 

Filip Szopiński

Magdalena Górniak

Lucyna Ścibisz

Współzawodnictwo Sportowe

Mistrzostw Powiatu Człuchowskiego w Roku Szkolnym 2016/17 w Kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych

10.10.2017

Człuchów

II MIEJSCE

1. 

Filip Szopiński

Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych  w szachach (drużynowe)

26.09.2017

ZSS

Człuchów

 I miejsce

 

2.

Filip Szopiński

Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Kategorii Chłopców

10.10.2017

Rzewnica

I miejsce

3.

Magdalena Górniak

Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Kategorii Dziewczat

10.10.2017

Rzewnica

I miejsce

4.

Filip Szopinski

Licealiada Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych

16.10.2017

Kwidzyn

VI

5.  Magdalena Górniak XVIII Liecaliada Województwa Pomorskiego w Sztarfetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt  19.10.2017  Garczyn X  
6. Filip Szopiński    XVIII Liecaliada Województwa Pomorskiego w Sztarfetowych Biegach Przełajowych Chłopców 19.10.2017  Garczyn  XIII 
7. Filip Szopiński 

 Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych kategoria chłopców

UNIHOKEJ

20.10.2017  Człuchów II 
8. Lucyna Ścibisz

 Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych kategoria dziewczeta

UNIHOKEJ

06.11.2017 Człuchów III
9. Magdalena Gorniak

Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców

22.11.2017 Człuchów I
10 Magdalena Górniak

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców

08.12.2017   III

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Lp.

Nauczyciel

Zawody

Data

Miejscowość

Wynik

Dyplom

1. 

Filip Szopiński

Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych  w szachach (drużynowe)

30.09.2016

Człuchów

I miejsce

 

2. 

Lucyna Ścibisz

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych

dziewcząt

4.10.2016

Rzeczenica

I miejsce

 

3. 

Filip Szopiński

 

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych

chłopców

4.10.2016

Rzeczenica

I miejsce

 

4. 

Lucyna Ścibisz

Filip Szopiński

Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego  Szkół Ponadgimnazjalnych

4.10.2016

Rzeczenica

II miejsce

w punktacji generalnej

 

5. 

Filip Szopiński

Mistrzostwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

18.10.2016

Przodkowo

III miejsce

 

6. 

Lucyna Ścibisz

XVII Licealiada Województwa Pomorskiego w Biegach Przełajowych dziewcząt

19.10.2016

Garczyn

XII miejsce

 

 7.

Filip Szopiński

XVII Licealiada Województwa Pomorskiego w Biegach Przełajowych chłopców

19.10.2016 Garczyn

IX miejsce

 

8. 

 

 Filip Szopiński

Licealiada Finał Mistrzostw Wojewódzkich w Szachach Drużynowych

28.10.2016 Kwidzyn

V miejsce

 

9. 

 

 Filip Szopiński

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

14.11.2016 Człuchów

 III miejsce

 

10.

Magdalena Górniak

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt

10.01.2017 Człuchów  V miejsce  
11 Magdalena Górniak Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego chłopców 10.01.2017 Człuchów  III miejsce  
12. Filip Szopiński Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej 11.01.2017 Człuchów II miejsce   
13. Filip Szopiński Orkiestrowy Turniej w Dwa Ognie dla szkół ponadgimnazjalnych 13.01.2017 Człuchów  II miejsce  
14. Filip Szopiński Orkiestrowy Turniej w "Dwa Ognie" i spawrcie 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13.01.2017 Człuchów II miejsce
 14.  Magdalena Górniak  Halowy Turniej Piłki Noznej Dziewcząt  02.02.2017  Człuchów  IIImiejsce  
15. Filip Szopiński Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt 14.02.2017 Człuchów II miejsce  
16 Filip Szopiński   I Turniej o Mistrzostwo Powiatu w  Piłce Koszykowej Dziewcząt 07.02.2017  Człuchów  IV miejsce   
17 Filip Szopiński Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w Koszykówce Szkół Ponadgimnazjalnych 08.03.2017 Człuchów III miejsce
18 Filip Szopiński Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych W piłce Siatkowej Chłopców 09.03.2017 Człuchów I miejsce
19 Filip Szopiński Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt 16.03.2017 Człuchów II  miejsce
20 Filip Szopiński Finał XVII Licealiday Wojewodztwa Pomorskiego Piłki Siatkowej chłopców 21.04.2017 Starogard Gdański IV miejsce
21 Filip Szopiński Finał XVII Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców 25.04.2017 Człuchów VII miejsce
22 Lucyna Ścibisz Finał XVII Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt 25.04.2017 Człuchów IV miejsce

 

   
© SRekowska Zespół Szkół Agrobiznesu ul. Parkowa 2, 77-300 Człuchów