Harmonogram Egzaminu Zawodowego

 

Część pisemna z wykorzystaniem standardowych arkuszy (kl. IV)

Kwalifikacja

Czas

Sala 

Data

Godzina

AU.36

60

29

21.06.2022

12:00

EE.09

60

28

21.06.2022

14:00

EE.09

60

18

21.06.2022

14:00

EE.08

60

28

21.06.2022

10:00

RL.07

60

27

21.06.2022

12:00

RL.22

60

30

21.06.2022

12:00

TG.16

60

21

21.06.2022

12:00

Część pisemna z wykorzystaniem systemu elektronicznego (kl. III)

Kwalifikacja

Czas

Sala 

Data

Godzina

BUD.18

60

11

03.06.2022

8:00

BUD.18

60

11

03.06.2022

10:00

EKA.04

60

11

06.06.2022

8:00

EKA.04

60

11

06.06.2022

10:00

EKA.04

60

11

06.06.2022

12:00

HGT.02

60

11

07.06.2022

8:00

HGT.02

60

11

07.06.2022

10:00

HGT.02

60

11

07.06.2022

12:00

INF.02

60

11

02.06.2022

8:00

INF.02

60

11

02.06.2022

10:00

INF.02

60

11

02.06.2022

12:00

OGR.03

60

11

03.06.2022

12:00

OGR.03

60

11

03.06.2022

14:00

 

Część praktyczna

Forma

Kwalifikacja

Czas

Sala 

Data

Godzina

WK

BUD.18

180

24

07.06.2022

8:00, 12:30, 17:00

WK

BUD.18

180

24

08.06.2022

8:00, 12:30

DK

EKA.04

180

11

08.06.2022

8:00, 12:30, 17:00

DK

EKA.04

180

11

09.06.2022

8:00, 12:30, 17:00

W

HGT.02

120

33

01.06.2022

02.06.2022

03.06.2022

8:00, 12:00, 16:00

W

HGT.02

120

33

06.06.2022

8:00

WK

INF.02

150

12

06.06.2022

07.06.2022

08.06.2022

09.06.2022

8:00, 12:30, 17:00

D

OGR.03

120

34

01.06.2022

9:00

DK

AU.36

180

11

28.06.2022

9:00, 15:00

DK

EE.09

150

31

22.06.2022

23.06.2022

8:00, 12:00

D

RL.07

180

28

20.06.2021

13:00

D

RL.22

120

30

20.06.2022

13:00

D

TG.16

150

21

20.06.2022

13:00

DK

AU.35

180

11

24.06.2022

9:00

WK

EE.08

150

12

28.06.2022

8:00

Informacja o materiałach i przyborach pomocniczych dozwolonych na egzaminie zawodowym:

 
 
Spora reprezentacja naszej szkoły wybrała się na powiatowe zawody lekkoatletyczne, które odbyły się 28.04.2022 w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie.
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych odbyła się rywalizacja w kategorii chłopców i dziewcząt w  biegu na 100 m., 400m., 800m., 1000m., skoku w dal i pchnięcie kulą.
Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwałę za walkę i zaangażowanie, ale medalowe miejsca zdobyli:
100m. chłopcy
2 miejsce--> Szymon Maza i Bartosz Bojarski
 
400m. chłopcy
2 miejsce --> Marcel Lewiński
3 miejsce --> Dawid Bogdański
 
1000m. chłopcy
3 miejsce--> Damian Syczewski
 
skok w dal chłopcy
1 miejsce --> Nikodem Szmurło
2 miejsce --> Filip Szamocki
 
800m. dziewczęta
3 miejsce --> Wiktoria Stalewska
 
Mamy nadzieję, że jesteście z siebie zadowoleni i dumni!
BO MY BARDZO! :-)
 
 

 

Uczniowie z naszej szkoły już kolejny raz brali udział w Ogólnopolskim Konkursie "TURBOLANDESKUNDE" dla uczniów szkół ponadpodstawowych, pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Jezyka Niemieckiego oraz przy wsparciu Goethe Institut w Warszawie i Krakowie.
Była to już VII edycja. W pierwszym etapie (szkolnym) chętni uczniowie rozwiazywali test w formie dwujęzycznej dot. m.in geografii, historii, gospodarki i kultury Niemiec. Najlepsza trójka uczniów: Zuzanna Janowska kl. 1TE, Mateusz Szajgin kl. 1TW  i Agnieszka Metlicka kl.3 TKp, reprezentowała nasza szkołę w drugim etapie (regionalnym) konkursu, który odbył się w Gdyni. Uczniowie tworzyli 3 osobowową drużynę i odpowiadali na forum na pytania ( zarówno w j. polskim, jak i niemieckim) zawarte w prezentacji multimedialnej.

Serdecznie gratulujemy!